HAKKIMIZDA

Uzun yıllardan bu yana, Toker Çelik Konstrüksiyon olarak yüzlerce çelik yapı ve mimari proje tamamladık. Sektördeki talepleri karşılamak amacıyla, Bahçeşehir Poligon firmamızı 2016 yılında kurduk ve atış poligonu geliştirme, projelendirme, imalat ve uygulamasına başladık.

Yurt dışından ithal edilen ve yüksek maliyetli olan hedef sistemlerinin üretimini ülkemizde gerçekleştirerek, dışa bağımlılığı ve maliyetleri ortadan kaldırdık. Patentini aldığımız ürünlerimizi yurt dışına ihraç ediyor ve uyguluyoruz.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda değişik fonksiyonlara sahip hedef sistemleri geliştiriyor ve uyguluyoruz. Profesyonel ve işinde uzman kadromuzla, en kısa sürede en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmayı ilke edindik.

Bahçeşehir Poligon olarak, anahtar teslim atış poligonu projelendirmeden kurulumuna kadar hizmet veriyor ve poligon izni ve ruhsatı alınması aşamasında da yardımcı oluyoruz.

Türkiye ve yurt dışındaki poligon projelerimizle, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Siz de poligon ihtiyaçlarınız için bize başvurabilirsiniz.

Poligon Kurulumu, 2016 tarihinden bu yana sektörde faaliyet göstermekte olup, müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmayı hedeflemektedir.

Tüm Dünya'ya Hizmet Veriyoruz

Firmamız ağırlıklı olarak silah atış poligonu hedef sistemleri konusunda faaliyet göstermektedir.

Sydney

New Delhi

Cape Town

Cairo

London

Brasilia

New York

San Francisco

Hizmet Kalitemiz

Tüm hedef sistemi uygulamalarız işinde deneyimli uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Uygulamalarımızda son derece titiz davranarak garantili bir şekilde işlerimizi yapmaktayız. Tüm uygulamalarımız firmamızın garantisi ve güvencesi altındadır.

Hedef sistemlerimiz uzun süre dayanıklı olacak şekilde tasarlanmış olup ,kaliteli ve dayanıklı malzemelerden imal edilmektedir. Tüm hedef sistemi parçaları milimetrik olarak hesaplanıp özenle imal edilmektedir.

88

Profesyonel Yönetim

92

Profesyonel Uygulamalar

81

%100 Müşteri Memnuniyeti

90

%100 Hizmet Kalitesi